هانده ارچل + بیوگرافی و عکس قبل از عمل زیبایی

telegramdownload

آشنایی با بازیگران معروف و خواندن بیوگرافی آن ها یکی از سرگرمی هایی هست که تقریبا برای تمام افراد در هر کجای دنیا که باشند جالب خواهد بود. این روزها سریال های ترکیه ای یکی پس از دیگری تولید و پخش میشه، بازیگران جدیدی هم به دنیای بازیگری وارد می کنند. به دلیل محبوبیت این سریال ها در ایران، بازیگران جدیدی که در این سریال ها نقش آفرینی می کنند، در ایران شناخته شده هستن و برخی از افراد نیز  تمایل دارن با بیوگرافی اونا بیشتر آشنا بشن.هانده ارچل یکی از بازیگران جدید، جوان و زیبای ترکیه ای هست که به دلیلی زیبایی و جذابیت طبیعی که داره، طرفداران خیلی زیادی هم پیدا کرده است. در ادامه با بیوگرافی هانده ارچل، عکس های قبل از عمل و فیلم و سریال های مختلف با بازی هانده ارچل آشنا خواهید شد. با زیبامون دات کام همراه باشید.

 

بیوگرافی هاند ارچل

هانده ارچل، در تاریخ 24 نوامبر سال 1994 در ترکیه متولد شده است. او دو رگه بوده و از پدری ترک و مادری آلمانی متولد شده است! این بازیگر 24 ساله اهل ترکیه اکنون در استانبول ساکن بوده و به عنوان بازیگر، مجری و مدل ترکیه ای از محبوبیت خیلی زیادی برخوردار هست.

او به دلیل استایل منحصر به فرد و چهره زیبایی که دارد به طور کامل نمونه ی یک دختر ترکیه ای جذاب هست و به همین دلیل در صنعت مدلینگ نیز بسیار موفق بوده است.

 

فیلم شناسی هانده ارچل

از جمله فیلم ها و سریال های ترکیه ای معروف با بازی هانده ارچل میشه به دخترانه آفتاب (در نقش سلین) و عشق حرف حالیش نمیشه (در نقش حیات اوزون) اشاره کرد. علاوه بر این هانده ارچل در فیلم های دیگری همچون مروارید سیاه، حلقه در، عزیزه نیز نقش آفرینی کرده است.

نام هانده ارچل در لیست جدیدترین فیلم حسن فتحی به نام مست عشق نیز وجود دارد. این فیلم تاریخی برشی از زندگی مولانا و شمس تبریزی هست که هانده ارچل در نقش کیمیا در آن حضور خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی هانده ارچل، فیلم های او، دیدن جدیدترین عکس ها و ماجرای عکس قبل از عمل هانده ارچل روی نوشته آبی رنگ کلیک کنید!


برچسب‌ها:
X