مهاجرت به کانادا

telegramdownload

مهاجرت به کانادا

کانادا از جمله کشورهای توسعه یافته ای است که خوشبختانه بسیار مهاجرپذیر است. راه های زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. از جمله راه هایی که برای ایرانیان وجود دارد شامل مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و... می باشد.


هر کدام از این راه ها شرایط مخصوص به خود را دارد ولی می توان گفت که اخذ ویزای تحصیلی بهترین راه مهاجرت به کانادا است و در مدت زمان کم تر و با ریسک کمتر می توان ویزای این کشور را دریافت نمود. البته بسته به شرایط شما ممکن است گزینه های دیگری به شما پیشنهاد شود. کشور کانادا همچنین حقوق برابری را برای مهاجران و اتباع خود قرار داده است و به همین دلیل مهاجران زیادی را هرساله جذب می نماید.

اقامت کانادا

اقامت کانادا در صورتی برای شما فراهم می شود که از طرق قانونی به این کشور مهاجرت نمائید. تعداد سال های اخذ اقامت در این کشور بسته به روشی که اقدام می نمائید، متفاوت است. در مقاله اقامت کانادا می توانید به بررسی این موضوع بپردازید و اطلاعات کاملی را دریافت نمائید.

به طور کلی اخذ اقامت کانادا مزایای ذیل را برای شما فراهم می نماید:

  • امکان اخذ اقامت خود و خانواده خود با هرنوع مسیر مهاجرتی که برای این کشور اقدام نمائید.
  • امکان اخذ اقامت دائم بعد از 3 سال زندیگ در این کشور
  • امکان اخذ تابعیت فرزند به محض تولد در این کشور(قانون خاک کانادا)
  • امکان ورود به آمریکا، کشورهای اروپایی و... بدون اخذ ویزا
  • زندگی در یک کشور مهاجر پذیر و توسعه یافته

برای دریافت اقامت کانادا به مشاورین ما تماس حاصل فرمائید و بهترین مسیر را متناسب با شرایط خود انتخاب نمائید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با توجه به سال ها تجربه می تواند کم هزینه ترین و بهترین مسیر را به شما ارائه دهد.


برچسب‌ها:
X