دانلود رایگان سریال مرگ خاموش

telegramdownload

دانلود رایگان کامل سریال مرگ خاموش 1398 اثری از احمد معظمی, دانلود رایگان سریال مرگ خاموش با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی , دانلود رایگان سریال مرگ خاموش سینمایی ایرانی جدید  بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه رایگان

دانلود سریال مرگ خاموشدانلود سریال مرگ خاموش

 دوستت دارم تارهای صوتی ام را عنکبوت ها تنیده اند و چه انتظار بزرگی است این که بدانی پشت هر «دوستت دارم» چقدر دوستت دارم. ... "لیلا کردبچه" از کتاب: حرفی بزرگتر از دهان پنجره نشر فصل پنجم / چاپ سوم 1392 / صفحه 64  پی نوشت: نسخه قدیمی تر این شعر را می توانید در ادامه مطلب بخوانید. بنظر می رسد که خانم کردبچه برای چاپ شعر در کتاب، آن را ویرایش کرده و بنظرم این ویرایش کاملا مثبت و رو به جلو بوده است.. به عنوان مثال: توجه کنید به استفاده از "سقف" به جای "درخت" در این بخش از شعر: 

سریال مرگ خاموش – Marge Khamush series شمار بخش ها: ? | سال ساخت: 97 | پخش: 98 |پخش کننده: کول دانلود نویسنده: علی دلگشایی | تهیه‌ کننده : ابوالفضل صفری | کارگردان : احمد معظمی

بازیگران سریال مرگ خاموش سعید راد, علیرضا جلالی تبار, رویا میرعلمی, حمید شریف زاده

خلاصه داستان مرگ خاموش در نقش محوری قهرمان و مامور امنیتی با بازی سعید راد مقابل دوربین رفته است. موضوعی که در این سریال مطرح می‌شود پیرامون مواد مخدر و مافیای آن است. هدف کلی این سریال کاهش آسیب‌های اجتماعی است و به واکاوی پشت پرده‌های این آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

خبرهای جدید از مرگ خاموش تصویربرداری سریال «مرگ خاموش» به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری، کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی علی دلگشایی به ۲۰ درصد رسید. به تازگی رویا میرعلمی، حمید شریف زاده و … به جمع بازیگران این سریال اضافه شدند. این روزها تصویربرداری در خیابان سهروردی تهران ادامه دارد و هنوز بازیگر جدیدی به این سریال ۱۰۰ قسمتی اضافه نشده است.

زمان و شبکه پخش مرگ خاموش سال 98

  

 

 

دانلود سریال مرگ خاموش


برچسب‌ها:
X