دانلود فیلم گذر موقت افشین هاشمی

telegramdownload

دانلود فیلم افشین هاشمی گذر موقت, دانلود رایگان فیلم گذر موقت افشین هاشمی با لینک مستقیم, دانلود فیلم افشین هاشمی سینمایی جدید «گذر موقت» افشین هاشمی بدون تگ آرم تبلیغاتی و خرید اشتراک ویژه کم حجم و کیفیت بالا عالی

 را قدری بیاور جلوتر تا باز هم آهسته تر بگویم: بهترین دوستِ انسان؛ انسان است نه کتاب. کتاب ها، تا آن حد که رسمِ دوستی و انسانیت بیاموزند، معتبرند، نه تا آن حد که مثل دریایی مُرده از کلمات ِ مُرده، تو را در خود غرق کنند و فرو ببرند. تو در" 

کارگردان افشین هاشمی تهیه‌کننده مهدی رحمانی نویسنده افشین هاشمی بازیگران اسماعیل محرابی مسعود کرامتی فیلم‌برداری اصغر رفیعی‌جم تدوین سپیده عبدالوهاب توزیع‌کننده رسانه فیلمسازان تاریخ‌های انتشار ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ کشور ایران زبان فارسی

لیست بازیگران فیلم گذر موقت: اسماعیل محرابی , مسعود کرامتی , پانته آ بهرام , شقایق فراهانی , شبنم فرشادجو , پیام امیرعبداللهیان , آوا درویشی , مرتضا ضرابی , شقایق دهقان , هومن برق نورد , لادن مستوفی .

 خلاصه داستان گذر موقت:داستان دوپیرمرد است که در شبی تاریک، تصمیمی مفرح می گیرند و سفری شبانه را در دل شهر آغاز می کنند.

 خبرهای جدید از گذر موقتکارگردان: به تازگی سداگذاریِ دوباره فیلم توسط حسین قورچیان به پایان رسیده است، زیرا بعد از اصلاحیه‌هایی که به فیلم وارد شد، ناچار به دوبله بعضی از بخش‌ ها شدیم. اما همزمان بعضی قسمت‌ها را هم اصلاح کردیم چون سال گذشته به دلیلِ آماده کردنِ فیلم برای جشنواره فجر، بعضی کارها شتابزده انجام شد اما حالا که فرصت کافی داشتیم، حسین قورچیان ایده‌های تازه‌ای را در فیلم اعمال کرد. هاشمی درباره اصلاحیه‌های فیلم نیز توضیح داد: هفت مورد اصلاحیه داشتیم که سه مورد آن را با گفت‌وگو حل کردیم، اما چهار مورد دیگر انجام شد. دو دیالوگ باید به طور کامل حذف می‌شد که این کار را با تدوین انجام دادیم و دو بخش دیگر را هم دوباره دوبله کردیم. (20 تیر 95)

 تاریخ اکران گذر موقت11 امرداد 96. زمان پخش در شبکه نمایش خانگینزدیک به 6 ماه پس از اکران.

دانلود فیلم گذر موقت

  

دانلود فیلم گذر موقتدانلود فیلم گذر موقت


برچسب‌ها:
×بستن بنر
X